ВООЗ попередила про третю хвилю COVID-19 в Європі
-1 C
Киев
03.12.2020
Новини світу

ВООЗ попередила про третю хвилю COVID-19 в Європі

ВООЗ попередила про третю хвилю COVID-19 в Європі

У Європі погіршується ситуація з коронавірусом

Європейські країни не зуміли запобігти другій хвилі коронавірусу, після того як їм вдалося взяти під контроль першу, констатують у ВООЗ.

У разі відсутності необхідних кроків для стримування пандемії коронавірусу, Європу чекає третя хвиля COVID-19 вже на початку наступного року. Про це сказав спеціальний представник Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) щодо коронавіру Давид Набарро, повідомляє Reuters в неділю, 22 листопада.

«Вони (керівники країн Європи — ред.) втратили можливість створення необхідної інфраструктури протягом літніх місяців, після того, як взяли під контроль першу хвилю. Зараз у нас друга хвиля. Якщо вони не побудують необхідної інфраструктури, у нас буде третя хвиля на початку наступного року», — сказав Набарро і назвав реакцію Європи на пандемію «неповноцінною».

Набарро звернув увагу на крок Швейцарії, де дозволили роботу гірськолижних курортів, в той час як інші альпійські країни, такі як Австрія, закрили місця зимового відпочинку. Набарро попередив, що Швейцарія через свої дії ризикує отримати «дуже високий рівень захворюваності та смертності».

При цьому представник ВООЗ високо оцінила дії країн Азії по боротьбі з коронавірусом, таких як Південна Корея, де поширення хвороби знаходиться на відносно низькому рівні.

«Люди поводяться так, що це перешкоджає поширенню вірусу: витримують дистанцію, носять маски, ізолюються, коли хворіють, миють руки і поверхні. Вони захищають групи, які знаходяться на найвищому ризику», — зазначив Набарро і нагадав, що Азія не послабляла карантин раніше, ніж необхідно.

Нагадаємо, кожні 17 секунд в Європі помирає хворий COVID-19. Зараз на європейські країни в загальному припадає 28% світових випадків зараження і 26% смертей. В останні два тижні смертність від коронавірусу в Європі збільшилася на 18%.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар