У Бердянську, Нікополі та Дрогобичі обрали мерів - ЗМІ
-0.9 C
Киев
03.12.2020
Новини України

У Бердянську, Нікополі та Дрогобичі обрали мерів — ЗМІ

У Бердянську, Нікополі та Дрогобичі обрали мерів - ЗМІ

Мерів у другому турі обирали в одинадцяти містах

Екзит-полів у цих містах на повторних виборах не проводили, офіційний підрахунок голосів триває.

 

У другому турі місцевих виборів в Україні виборці Бердянська (Запорізька область), Нікополя (Дніпропетровська область) і Дрогобича (Львівська область), попередньо, визначилися з кандидатами на посаду глави міськради. Екзитполів у цих містах на повторних виборах не проводили, офіційний підрахунок голосів триває.

 

Так, за даними видання Бердянск 24, попередні результатів підрахунку голосів на виборах мера Бердянська свідчать про те, що лідером перегонів є член партії За майбутнє Валерій Баранов із 51,42%, або 17 284 голосами. Його опонент від партії ОПЗЖ Олександр Свідло отримав 48,56%, або 16 321 голос.

 

Результати паралельного підрахунку голосів на виборах мера Нікополя оприлюднив у Мережі ймовірний переможець гонки, член партії За майбутнє Олександр Саюк. За його даними, за нього проголосували 55% виборців, а за його опонента, «слугу народу» Руслана Олійника — 41%.

 

Як повідомило видання ВАРТО — Галицькі новини, у другому турі виборів мера Дрогобича перемагає чинний глава міста, самовисуванець Тарас Кучма, за якого віддали свої голоси 50,57%, або 13 109 виборців. При цьому його суперник, також самовисуванець Андрій Веселий отримав 48,38%, або 12 542 голоси.

 

Нагадаємо, в Україні відбувся другий тур виборів мерів у таких містах, як Дніпро, Львів, Миколаїв, Рівне, Слов’янськ, Черкаси, Бердянськ, Нікополь, Дрогобич, Ужгород, Полтава.

 

Наступної неділі, 29 листопада, нового мера обиратимуть Чернівці, а 6 грудня — Кривий Ріг.

 

Повторні вибори глав міськрад Борисполя Київської області, Новгорода-Сіверського Чернігівської області та Конотопа Сумської області, новообрані мери яких померли від коронавірусу, відбудуться в наступному році.

 

Явка в другому турі виборів становила майже 30%

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар