У Грузії опозиційні партії відмовилися від мандатів у новому парламенті
2.8 C
Киев
28.11.2020
Новини світу

У Грузії опозиційні партії відмовилися від мандатів у новому парламенті

У Грузії опозиційні партії відмовилися від мандатів у новому парламенті

Опозиційні партії в Грузії відмовилися входити в новий парламент

Опозиція заявила про фальсифікації на минулих виборах і оголосила бойкот — вимагає нові вибори.

 

У Грузії опозиційні партії, які пройшли до нового парламенту, оголосили бойкот і відмовляються від мандатів. Про це повідомляє Відлуння Кавказу в понеділок, 2 листопада.

 

Один з лідерів найбільшої опозиційної партії Єдиний національний рух — Сила в єдності Ніка Мелія пояснив, що опозиція вимагає нових виборів у вільній атмосфері і тому відмовляється від мандатів. Як показують попередні дані ЦВК Грузії, ЄНР отримав 27,13% голосів виборців і зайняв друге місце на виборах.

 

У свою чергу дрібні опозиційні партії — Європейська Грузія, блок Вашадзе — Стратегія Агмашенебелі, Громадяни, Лейбористська партія, Лело для Грузії, Гірчі — також заявили, що відмовляються від мандатів.

 

Нарешті, входити в парламент відмовився й ультраправий Альянс патріотів, який недавно звинуватили в отриманні російського фінансування.

 

Нагадаємо, що на виборах в Грузії перемагає правляча партія. Вона одноосібно може формувати уряд. Опозиція вважає вибори сфальсифікованими і має намір просити міжнародних спостерігачів не визнавати їх.

 

Також у Грузії почалися протести через вибори. Протестуючі збираються під будівлею парламенту Грузії, поки що опозиція поводиться мирно, сутичок із силовиками не було.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар