У Херсоні військові взяли під охорону три COVID-лікарні
4.2 C
Киев
23.11.2020
Новини України

У Херсоні військові взяли під охорону три COVID-лікарні

У Херсоні військові взяли під охорону три COVID-лікарні

Фото: Нацгвардия Украины Патруль Нацгвардії біля лікарні в Херсоні

Нацгвардійці стежитимуть за дотриманням ізоляційно-обмежувальних заходів у режимі цілодобової охорони.

 

У Херсоні військовослужбовці Національної гвардії взяли під охорону дві лікарні, де лікують хворих на коронавірус COVID-19. Місцева обласна інфекційна лікарня охороняється ще з 17 серпня, повідомляє у вівторок, 18 листопада, прес-служба військової частини 3056, чиї військовослужбовці залучені до охорони медичних установ.

 

Зазначено, що під охорону сьогодні взяли лікарню імені Карабелешу і лікарню імені Тропіних. Військовослужбовців, які патрулюють територію лікарень, забезпечують засобами індивідуального захисту і дезінфікуючими речовинами.

 

«Гвардійці стежитимуть за дотриманням ізоляційно-обмежувальних заходів у режимі цілодобової охорони», — розповіли у військовій частині.

 

Рішення про залучення військовослужбовців до охорони лікарень прийняла регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Головна мета такого заходу — запобігання поширенню COVID-19.

 

 

Раніше стало відомо, що до травня наступного року на коронавірус перехворіє близько 40% населення України. Таку думку висловив завідувач лабораторією імунореабілітології Інституту імунології та мікробіології ім. Мечникова Андрій Волянський. За його словами, сенсу в карантинних обмеженнях немає.

 

При цьому в Кабміні заявили, що карантин у будь-якій формі збережеться в Україні до вакцинації населення, яка очікується не раніше середини наступного року.

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар