У країн G20 просять $ 5 млрд на COVID-вакцину для бідних країн
2.5 C
Киев
28.11.2020
Новини світу

У країн G20 просять $ 5 млрд на COVID-вакцину для бідних країн

У країн G20 просять $ 5 млрд на COVID-вакцину для бідних країн

Фото: rodkom.org G20 просять зібрати $ 5 млрд на вакцину для бідних країн

Необхідне адекватне фінансування глобальної стратегії виходу із пандемії та створить міцну основу для завершення її активної фази, заявили в GAVI.

 

Розвинені країни повинні використовувати свої можливості, щоб зібрати необхідні гроші на забезпечення COVID-вакцинами бідні країни. До цього лідерів G20 закликала голова правління альянсу GAVI Нгозі Оконджо-Івеала в суботу, 21 листопада.

 

«Вірус перемагає. Тільки завдяки адекватному фінансуванню глобальної стратегії виходу, наприклад ACT Accelerator і його механізм COVAX, можна відновити економічну життєздатність і запобігти катастрофі в найбідніших країнах», — сказала Оконджо-Івеала.

 

На цей момент COVAX займається забезпеченням 2 млрд доз вакцин до кінця 2021 року. У GAVI впевнені, що попит на вакцини буде дуже великий, що робить завдання справедливого їхнього розподілу ще актуальнішим, адже «до того часу, поки не будуть захищені всі, ніхто не буде в безпеці».

 

«Зобов’язання лідерів G20 інвестувати 4,6 мільярда доларів для заповнення негайного дефіциту фінансування ACT Accelerator, взяті в березні 2020 року, врятує життя людей, створить основу для масових закупівель і доставки тестів, методів лікування і вакцин —  в усьому світу», — додала Оконджо -Івеала.

 

При цьому загальне зобов’язання щодо мобілізації 24 мільярдів доларів, необхідних у 2021 році, на кошти проти COVID-19, створить міцну основу для завершення активної фази пандемії.

 

Зазначимо, що альянс GAVI (раніше Глобальний альянс за вакцини та імунізацію) — це глобальне партнерство в галузі охорони здоров’я державного і приватного секторів, яке займається «імунізацією для всіх».

 

Напередодні Pfizer розпочала процес реєстрації COVID-вакцини. Протягом року Pfizer і Biontech мають намір виготовити понад 1,3 мільярда доз вакцин від коронавірусу.

 

Названа вартість американської COVID-вакцини

 

 

 

Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Коронавірус

Сюжет»Краще голодний, але живий»: голоси на підтримку повного карантину

Covid-19: школи у Польщі будуть зачинені до Різдва

СюжетДефіцит медиків в Україні: хто лікуватиме хворих на COVID-19

Коронавірус у Німеччині: рекордні 23,6 тисячі випадків за добу

СюжетКоронавірус і вітаміни: які з них справді допомагають при COVID-19

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар