У Криму 29 населених пунктів на "режимному водопостачанні"
-13.9 C
Киев
16.01.2021
Новини України

У Криму 29 населених пунктів на «режимному водопостачанні»

У Криму 29 населених пунктів на "режимному водопостачанні"

Фото: Крым.Реалии Сімферопольське водосховище висохло майже повністю

Найбільш проблемне — село Скалисте в Бахчисарайському районі. Там рівень води впав до 100 кубів на добу, що дозволяє нам подавати воду лише по 30 хвилин на добу.

 

В анексованому Криму в десятках населених пунктах введені різні обмеження на водопостачання. Про це сказав голова підприємства Вода Криму Володимир Баженов на засіданні оперативного штабу, повідомляє Крым.Реалии в понеділок, 23 листопада.

 

 

За його словами, всього в Криму налічується 29 населених пунктів, які у зв’язку з припиненням роботи каптажів або свердловин, переведені на режимне водопостачання або підвезення.

 

«Алуштинський регіон — 12 населених пунктів, Бахчисарайський район — 5 населених пунктів, найбільш проблемне — село Скалисте. Там було два каптажі, рівень води впав до 100 кубів на добу, що дозволяє нам подавати воду лише по 15 хвилин — з 6:00 до 6:15 ранку і з 11:00 до 11:15 вдень. Все інше село перебуває на підвезенні. За Білогірським районом 6 таких населених пунктів, за Ленінським районом і Судаком — по одному, за Феодосією — 4», — перерахував Баженов.

 

Минулого тижня в Євпаторії оголосили про зниження тиску води в мережах міста в нічний час з метою економії. А сьогодні стало відомо про відключення гарячої води до кінця року.

 

Раніше в Сімферополі посилили графік подачі води. Жителі Сімферополя отримуватимуть ще менше води через критичну ситуацію з наповненням водосховищ на тлі посухи в Криму.

 

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар