У Німеччині медика підозрюють у вбивстві хворих на COVID-19
1.6 C
Киев
30.11.2020
Новини світу

У Німеччині медика підозрюють у вбивстві хворих на COVID-19

У Німеччині медика підозрюють у вбивстві хворих на COVID-19

Фото: УНН У Німеччині затримали лікаря за підозрою в убивстві пацієнтів з COVID-19

Лікар ввів важким пацієнтам медикаменти, які привели до їхньої негайної смерті. Він сказав, що хотів припинити «страждання таких пацієнтів і їхніх рідних».

 

У місті Ессен у Німеччині лікаря університетської клініки підозрюють у вбивстві двох пацієнтів з COVID-19. Про це повідомляє прес-служба поліції в п’ятницю, 20 листопада.

 

Медика затримали 18 листопада. Поліція підозрює, що він навмисно і протизаконно вводив тяжкохворим пацієнтам медикаменти на останній стадії їхнього життя, які привели до негайної смерті. У результаті його дій загинуло двоє чоловіків 47 і 50 років. Вони померли 13 і 17 листопада.

 

Відзначається, що хворі проходили лікування в підозрюваного і знаходилися на момент введення препаратів «у дуже критичному стані».

 

Тепер поліція міста створила комісію з розслідування вбивства, медик поміщений у місця попереднього ув’язнення. Він уже дав свідчення щодо однієї із смертей, заявивши, що своїми діями хотів припинити «страждання пацієнта і його рідних».

 

Лікар 44 років працював у медзакладі з лютого 2020 року. В університетській клініці заявили, що пацієнти були «на останній стадії смерті». Медика відсторонили від роботи.

 

Нагадаємо, що раніше парламент Португалії підтримав закон про евтаназію. Португалія може стати четвертою країною, де дозволять вмирати за власним бажанням.

 

Також повідомлялося, що в Чехії не підтримали легалізацію евтаназії. Проти виступили МВС, МОЗ, Міністерство із соціальних питань, а також Верховний суд і Конференція католицьких єпископів країни.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар