У половини жителів Землі немає доступу до нормальних санітарних умов - ООН
05.12.2020
Новини світу

У половини жителів Землі немає доступу до нормальних санітарних умов — ООН

У половини жителів Землі немає доступу до нормальних санітарних умов - ООН

У понад чверті населення планети — нестача базових санітарних умов

Більш як половина населення Землі не має доступу до базових засобів санітарії і безпечного водопостачання, які мають важливе значення для запобігання поширенню інфекційних захворювань.

Близько 4,2 мільярда людей на Землі не мають доступу до нормальних санітарних умов. Це, вважає генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш, підриває здоров’я, людську гідність і економічний розвиток людства, пише ТАСС.

«Близько 4,2 мільярда людей по всьому світу живуть без доступу до нормальних засобів санітарії. З них два мільярди (понад чверть населення планети) відчувають брак базових санітарних умов», — заявив Гутерріш у зв’язку з Всесвітнім днем ​​туалету, що відзначається 19 листопада.

За словами Генсека ООН, пандемія «стала суворим нагадуванням про те, яке значення має санітарія і безпечне водопостачання для запобігання поширенню інфекційних захворювань».

Гутерріш наголосив, що доступ до гігієнічних, безпечних і стабільних санітарних умов — це єдиний спосіб захистити здоров’я.

За словами Гутерріша, «забезпечення водою та необхідними санітарними умовами всього населення Землі коштуватиме 1,5% всесвітнього ВВП, але принесе значну економічну вигоду, причому віддача на кожен інвестований долар складе чотири долари».

Раніше Генсек ООН заявляв, що людство може не дожити до наступного століття.

Також повідомлялося, що за даними ООН, більше дев’яти мільйонів українців стануть бідними через COVID-19.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар