У Слузі народу не назвали суму витрат на опитування Зеленського
3.1 C
Киев
28.11.2020
Новини України

У Слузі народу не назвали суму витрат на опитування Зеленського

У Слузі народу не назвали суму витрат на опитування Зеленського

ЗеОпитування проводилося 25 жовтня

Витрати на проведення всенародного опитування будуть відображені в звіті за останній квартал нинішнього року, запевнили в Слузі народу.

У провладній партії Слуга народу відмовилися називати суму коштів, витрачену на проведення опитування 5 запитань від президента у день місцевих виборів 25 жовтня. Про це йдеться у відповіді партії на запит Української правди, оприлюдненій в четвер, 19 листопада.

У партії послалися на закон Про доступ до публічної інформації, згідно з яким юридичні особи, які не є суб’єктами владних повноважень, зобов’язані надавати інформацію тільки тоді, якщо це пов’язано з використанням бюджетних коштів. А в Слузі народу говорять, що опитування було оплачене за рахунок внесків на підтримку партії.

«Тому в політсилі відповіли, що інформація про фінансування 5 запитань від президента не є публічною інформацією. При цьому Слуга народу запевнила, що витрати будуть відображені в звіті за 4 квартал року», — йдеться в повідомленні.

У Слузі народу не назвали суму витрат на опитування Зеленського

Фото: Українська правда 

 

Видання ще 13 жовтня, в день, коли президент анонсував опитування, звернулося в його Офіс з переліком уточнень. Серед іншого, журналісти просили повідомити, на які кошти буде проведено опитування, яку сума на це виділено, і надати копію кошторису.

В Офісі президента спочатку відповіли, що продовжують термін розгляду запиту до 20 днів замість п’яти. А згодом ОП надіслав лист, в якому не відповів на жодне з питань і повідомив, що переслав запит Слузі народу як організатору опитування.

Нагадаємо, 13 жовтня президент Зеленський анонсував проведення опитування, на якому українцям запропонували відповісти на п’ять питань. Пізніше стало відомо, що опитування оплачувала партія Слуга народу.

У свою чергу громадянська мережа ОПОРА оцінила всенародне опитування бодай в 103 млн гривень.

Більш ніж 80% українців проігнорували опитування Зеленського

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар