У США назвали "справедливу" ціну за COVID-вакцину
7.5 C
Киев
25.11.2020
Новини світу

У США назвали «справедливу» ціну за COVID-вакцину

У США назвали "справедливу" ціну за COVID-вакцину

Modernа не має наміру отримати максимальний прибуток від продажу своєї вакцини

Компанія Moderna до кінця року планує виробництво 20 млн доз вакцини, але в Європу в цей період буде поставлена тільки невелика частина.

Вакцина від коронавірусу COVID-19 виробництва американської біотехнологічної компанії Moderna буде коштувати від 25 до 37 доларів, в залежності від обсягу закупівлі. Про це сказав глава компанії Стефан Бансель, повідомляє Welt am Sonntag в неділю, 22 листопада.

«Це справедлива ціна, враховуючи те, скільки системі охорони здоров’я коштує лікування пацієнта, коли у нього розвивається важка форма COVID-19», — зазначив Бансель і додав, що «ми не зацікавлені в максимальному прибутку».

За його словами, до кінця року планується виробництво 20 млн доз вакцини, але в Європу в цей період буде поставлена ​​тільки невелика частина. Компанія зацікавлена ​​в постачаннях до Європи і, за словами Банселя, досягнення домовленості — питання декількох днів.

Раніше стало відомо, що ефективність вакцини від Moderna становить понад 94%. Вона може запобігати захворюванню COVID-19, в тому числі у важкій формі, стверджували в компанії.

Нагадаємо, ще в серпні адміністрація США уклала контракт з Moderna про закупівлю 100 млн доз експериментальної вакцини від коронавірусу за більш ніж $1,5 млрд.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар