У Зеленського є план "Б" щодо Донбасу, - Кравчук
-2.3 C
Киев
30.11.2020
Політика

У Зеленського є план «Б» щодо Донбасу, — Кравчук

У Зеленського є план "Б" щодо Донбасу, - Кравчук

Глава делегації України в ТКГ Леонід Кравчук
Фото з відкритих джерел

В української делегації в ТКГ також є свій план «Б» щодо врегулювання конфлікту

Глава української делегації в Тристоронньої контактній групі (Україна, Росія, ОБСЄ) Леонід Кравчук переконаний, що у президента України Володимира Зеленського є план «Б» щодо врегулювання ситуації на Донбасі. Про це він сказав в інтерв’ю Інтерфакс-Україна.

«Перш за все, я абсолютно переконаний, що такий план «Б» є у президента. Є такий план «Б» і в нашій групі, але я не маю повноважень зараз вам про цей план говорити…

Я думаю, що якщо взяти цю проблему, розділити, те, що повинна була зробити Україна, вона, скажімо так, зробила більше, ніж не зробила, набагато. І сказати, що ми сиділи і чекали, поки хтось щось робитиме, а ми спостерігали — це було б неправильно і неточно, і навіть образливо. Особисто я сприйняв би це як образу», — зазначив Кравчук.

Він також вважає, що глава держави пам’ятає про той термін «в один рік», щоб спробувати використати існуючі механізми і завершити конфлікт на Донбасі.

Нагадаємо, раніше український президент зазначав, що якщо він не зможе врегулювати ситуацію на Донбасі, то «потрібно, щоб прийшла інша людина, яка спроможна закінчити цю трагічну історію».

Згодом, Володимир Зеленський переконував, що конфлікт на Донбасі можна завершити «в будь-який день» — сьогодні або завтра, або післязавтра. За словами глави держави, питання часу залежить від позиції Москви.

Источник

Залишити коментар