Україна і Франція об'єднали зусилля в боротьбі з корупцією
-0.3 C
Киев
30.11.2020
Політика

Україна і Франція об’єднали зусилля в боротьбі з корупцією

Україна і Франція об'єднали зусилля в боротьбі з корупцією

Ірина Венедіктова та Шарль Пратс
Фото з відкритих джерел

Київ і Париж об’єднали зусилля в боротьбі з корупцією. Як повідомила генеральний прокурор Ірина Венедиктова, у Франції шукатимуть українських корупціонерів та шляхи, як повернути незаконно виведені з країни активи. Про це вона заявила під час зустрічі з Шарлем Пратсом — віцепрезидентом паризького трибуналу вищої інстанції, експертом Ради Європи в галузі боротьби з корупцією, фінансовим шахрайством і відмиванням коштів, передає 112 Україна. 

Йдеться про декілька справ, в тому числі і купівлю виноробні у Франції одним з екскерівників держкомпанії. Його підозрюють у привласненні мільйонів євро.

«Щоб легалізувати ці гроші, чиновник придбав бізнес. І це не одинична справа», — зазначила Венедиктова.

«Одна справа є, що стосується вже задоволеного запиту нашою стороною про екстрадицію. Французька сторона так само закінчує розслідування. В даному випадку ми хочемо створити спільні слідчі групи. Справа в цьому провадженні йде про купівлю замку у Франції та купівлю готелю з тим, щоб побудувати ресторан, Готельно-ресторанний комплекс», — зазначила Генпрокурор.

У свою чергу, віцепрезидент паризького трибуналу вищої інстанції Шарль Пратс зазначив, що співпраця України і Франції в правоохоронній сфері дозволить прискорити процес упіймання міжнародних злочинців.

«Розглядається низка справ, пов’язаних з незаконним виведенням активів і відмиванням коштів. Завдяки підписанню міжнародних угод все ефективніше відслідковуються банківські рахунки різних осіб, а отже, цю проблему легше вирішувати. Ми говорили, що чекаємо пані Генпрокурора з візитом до Франції. Судові органи різних країн співпрацюють між собою, і завдяки цьому все більше бандитів вдається посадити», — додав Пратс.

Источник

Залишити коментар