Україна піднялася на 20 позицій у рейтингу якості доріг
0.6 C
Киев
26.01.2021
Новини України

Україна піднялася на 20 позицій у рейтингу якості доріг

Україна піднялася на 20 позицій у рейтингу якості доріг

Фото: Facebook/Укравтодор Україна піднялася на 20 позицій за якістю доріг у міжнародному рейтингу

Тепер Україна знаходиться на 126-й позиції у світі. В Укравтодорі кажуть, що це показують позитивну оцінку кроків країни в розвитку дорожньої інфраструктури.

 

Україна в 2020 році піднялася на 20 позицій і тепер займає 126-те місце в рейтингу якості доріг. Про це з посиланням на міжнародний рейтинг Індекс процвітання (The Legatum Prosperity Index) освітнього аналітичного центру Legatum Institute повідомляє Укравтодор у понеділок, 23 листопада.

 

«У 2020 році Україна отримала +20 позицій у загальному рейтингу Якість доріг — зараз ми займаємо 126-те місце. Це означає, що міжнародні експерти й аналітики позитивно оцінюють кроки країни в напрямку до розвитку дорожньої інфраструктури», — сказано в повідомленні.

 

При цьому в рейтингу Транспорт Україна піднялася на 12 позицій — до 73-го місця; у рейтингу Доступ до ринку та інфраструктура — 77-ме місце (+10 позицій).

 

Нарешті, у цілому в рейтингу Індексу процвітання Україна посіла 92-гу позицію, піднявшись на чотири пункти в порівнянні з 2019 роком і на 19 позицій — у порівнянні з 2018 роком.

 

Відзначимо, що The Legatum Prosperity Index — інтегрований показник, що враховує економічне зростання країни, рівень освітньої системи, медицини, особистого добробуту і якості життя.

 

Нагадаємо, що раніше в Укравтодорі розповіли про плани на 2021 рік. Агентство планує побудувати і відремонтувати 6,8 тисячі км доріг, а також реконструювати 150 мостів.

 

Також повідомлялося, що інвесторам представили шість українських доріг. Мова йде не про будівництво доріг, які будуть платними, а про будівництво доріг на виплат, уточнили в Кабміні.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар