Україна піднялася в рейтингу знання англійської мови
-0.3 C
Киев
30.11.2020
Новини України

Україна піднялася в рейтингу знання англійської мови

Україна піднялася в рейтингу знання англійської мови

Фото: vesti-ukr.com Українці почали краще володіти англійською мовою

Країна перейшла з групи країн з низьким рівнем знання мови в групу з середнім рівнем.

 

Україна за рік піднялася у світовому рейтингу володіння англійською мовою відразу на п’ять пунктів — до 44 місця з 100 країн. Про це свідчать дані рейтингу Індекс EF EPI.

 

Відзначається, що таким чином Україна перейшла з групи країн з низьким рівнем знання мови в групу з середнім рівнем.

 

У звіті, який ґрунтується на результатах тестування 2,2 млн дорослих у 100 країнах, близько 63% дорослих українців володіє англійською мовою (жінки — 63%, чоловіки — 63,13%). У світі цей показник склав 63%, у Європі — 69%.

 

При цьому в минулому році Україна займала 49 місце, але знаходилася в групі країн з низьким рівнем володіння англійською мовою.

 

Згідно з рейтингом, у 2020 році разом з Україною в групі середнього рівня — Італія (30 місце), Іспанія (34), Китай (38), Білорусь (40), Росія (41), Грузія (47). У цілому в групі 18 країн. У той же час Польща, Угорщина, Румунія, Словаччина — у групі високого рівня.

 

У звіті Індекс EF EPI всі країни розподілені за п’ятьма категоріями, залежно від рівня володіння англійською мовою, — від дуже високого до дуже низького. Зокрема, високий рівень володіння передбачає таке: вільне читання текстів просунутого рівня, розуміння мови в телевізійних програмах, читання газет.

 

У середньому рівні мова йде про ведення переговорів, розуміння текстів пісень, написання робочих електронних листів на знайомі теми, у низькому — про орієнтування в англомовних країнах як турист, підтримання бесіди з колегами, розуміння нескладних електронних листів від колег.

 

Раніше повідомлялося, що офіцерів ЗСУ змусять вивчити англійську мову. Це планується зробити обов’язковою вимогою з 2025 року.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар