Україна відкрила на Балі почесне консульство
4.4 C
Киев
26.01.2021
Новини світу

Україна відкрила на Балі почесне консульство

Україна відкрила на Балі почесне консульство

Фото: comments.ua Консульство відкрилося 27 листопада

На острові Балі в Індонезії з’явилося почесне консульство України, яке захищатиме права юридичних осіб і громадян нашої країни, надавати їм допомогу і сприяння.

 

Україна відкрила на Балі почесне консульство. Воно розташоване в місті Денпасар. Відкриття відбулося в п’ятницю, 27 листопада, повідомляє прес-служба посольства України в Індонезії.

 

Керівником консульства стала почесний консул України І Ніоман Астама.

 

Зазначається, що основними функціями почесного консульства України є: захист в Республіці Індонезія прав юридичних осіб і громадян України в межах, визначених міжнародним правом; надання їм допомоги і сприяння; сприяння розвитку дружніх відносин, а також торгових, економічних, культурних і наукових зв’язків між Україною та Індонезією.

 

При цьому почесне консульство України не наділений повноваженнями щодо здійснення консульських дій.

 

Додамо також, що Україна відкрила консульство в Азербайджані. Почесним консулом у Шемахі призначений випускник Київського інституту міжнародних відносин, підприємець Мехран Гасимов.

 

Раніше ми писали, що США відреагували на «консульство» Нікарагуа в Криму. У Держдепі США закликали Росію припинити окупацію Криму і повернути Україні повний контроль над півостровом.

 

 

Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар