Українські військові будуть складати іспит з англійської
0.7 C
Киев
04.12.2020
Новини України

Українські військові будуть складати іспит з англійської

Українські військові будуть складати іспит з англійської

Фото: Міноборони України в Flickr Переведення української армії на стандарти НАТО вносить корективи в систему професійної освіти

На цей час повинен бути створений індикативний каталог посад офіцерського складу із зазначенням рівня освіти і ступеня володіння іноземною мовою.

 

У новій системі професійної освіти в Збройних силах України тестування на рівень володіння англійською мовою стане обов’язковим. Про це в четвер, 19 листопада, повідомляє прес-служба Міністерства оборони.

«Схема підготовки офіцерського складу в новій системі професійної військової освіти (L-курси) передбачатиме обов’язкове тестування вступників для визначення рівня володіння англійською мовою. Необхідність вивчення англійської мови особовим складом є одним з головних аспектів досягнення сумісності зі структурами НАТО», — йдеться в повідомленні .

 

Джерело додає, що на цей час повинен бути створений індикативний каталог посад офіцерського складу із зазначенням рівня освіти і ступеня володіння іноземною мовою.

 

Крім того, ті, хто володіють англійською мовою на достатньому рівні, зможуть отримувати професійну військову освіту на іноземній мові, що відкриває перед військовослужбовцями широкі можливості для участі в міжнародних місіях і навчанні за кордоном.

 

У 2016 році в країні були прийняті зміни в законодавстві, метою яких є вступ до НАТО. У лютому минулого року парламент України прийняв зміни до Конституції, закріпивши курс країни в ЄС і НАТО.

 

Нагадаємо, НАТО очікує від України продовження зосередження на внутрішніх реформах.

 

 

 

Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар