Зеленський ініціював флешмоб Ukraine NOW
3.3 C
Киев
27.11.2020
Новини України

Зеленський ініціював флешмоб Ukraine NOW

Зеленський ініціював флешмоб Ukraine NOW

Зеленський закликав молодь взяти участь в флешмобі

В акції можуть взяти участь люди до 30 років. Їм необхідно записати відео, в якому розповісти, що для них означає бути українцями.

Президент Володимир Зеленський ініціював всеукраїнський флешмоб Ukraine NOW, в якому закликав молодь розповісти про любов до України.

«Переглянув відео про нашу сучасну Україну, про молоді покоління свободи, які народжені в незалежній країні. Вільні, красиві, сильні! Це та Україна, в яку я вірю. А подивимося, в яку Україну вірить наша молодь», — сказав Зеленський.

У флешмобі Ukraine NOW можуть взяти участь всі бажаючі громадяни України віком до 30 років включно.

«З десятьма переможцями побачимося на День Незалежності, в 30 річницю Україні», — додав Володимир Зеленський.

Правила участі:

  •     записати ролик тривалістю до однієї хвилини, в якому поділитися своїми успіхами, розповісти і показати, що означає саме для тебе бути українцем і як ти змінюєш життя країни на краще;
  •     розмістити відео на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook або Instagram або відправити за адресою: [email protected];
  •     в замітці тегнути сторінку @UkraineNOW;
  •     поставити хештег #IamUkraineNow;
  •      поставити лайк повідомленням про конкурс і підписатися на сторінку @UkraineNOW.

Надіслати відеоролики для участі в конкурсі можна до 1 березня 2021 року. За результатами конкурсу журі обере 10 переможців. Вони отримають можливість зустрітися і поспілкуватися на важливі теми з президентом в день 30 річниці незалежності України.

Нагадаємо, раніше Зеленський запропонував українцям провести флешмоб до Дня прапора, вивішуючи українські прапори з вікон.

А на День Конституції Зеленський запропонував флешмоб для якого потрібно було розповісти про улюблену статтю з основного закону.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар