-12.8 C
Киев
20.02.2021
Всі новини Новини України

$500 за назву для партії: Анатолій Шарій «позичив» прізвище однофамільця

«Партія Шарія», яку пов’язують із проросійським відеоблогером Анатолієм Шарієм, насправді використовує прізвище зовсім іншої людини — Віктора Шарія з Дніпра. Він погодився «позичити» своє прізвище за 500 доларів, однак тепер змінив своє рішення та хоче «відібрати» його назад.


Hromadske поспілкувалося з жителем Дніпра, Віктором Шарієм. Чоловік запевняє, що саме на його ім’я було зареєстровано «Партію Шарія», і тепер він хоче відкликати свій дозвіл на реєстрацію.

Віктор розповів, що у 2019 році, перед виборами до Верховної Ради, з ним зв’язалися представники блогера Анатолія Шарія. За 500 доларів вони попросили використати його прізвище в «Партії Шарія», на що чоловік погодився. Так з’явилася «Партія Шарія» перед виборами в парламент.

Чоловік поділився, що не мав жодного відношення до партії не мав, та не згадував про неї навіть рік. Зараз же він хоче планує вікликати свій дозвіл і підкреслює, що йому набридли глузування друзів: «Починають підколювати, «стібатися», а мені це вже неприємно. І я хочу зараз поставити в усьому цьому крапку».

Окремо Віктор наголосив, що не було жодного затримання його з боку СБУ, про який сурмив Анатолій Шарій, сидячи в Іспанії. Тобто відео було повністю фейком.

«Мені, звичайно, було дуже смішно подивитися на це відео, тому що це була така брехня — як мене затримували. Це все взагалі неправда», — поділився чоловік у інтерв’ю.

Віктор Шарій приїхав до Києва і добровільно зустрівся з правоохоронцями СБУ, щоб надати пояснення.

Нагадаємо, що СБ України повідомила про підозру Анатолію Шарію за двома статтями Кримінального кодексу — держзрада і розпалювання ненависті. За результатами прроведеної спецслужбою експертизи виступів блогера на російських телеканалах, вона вважає, що Анатолій Шарій брав участь у проведенні інформаційних спецоперацій проти України.

Тепер, як бачимо, з’являється інформація, що і сама партія — пустишка, оформлена на підставних осіб.

За словами Віктора Шарія, рішення відкликати своє ім’я з назви партії він прийняв, почувши про порушення проти Анатолія Шарія кримінальної справи. Віктор наголосив, що не хоче бути «співучасником».

Джерело

Залишити коментар