Алієв: Війну в Карабасі можна було закінчити місяць тому
20.5 C
Киев
17.06.2021
Новини світу

Алієв: Війну в Карабасі можна було закінчити місяць тому

Алієв: Війну в Карабасі можна було закінчити місяць тому

Фото: sputniknews.com Алієв не бачить необхідності в особистій зустрічі з главою Вірменії для врегулювання карабаського конфлікту

Офіційний Баку з перших днів загострення збройного конфлікту вимагає від Вірменії графік виведення військ, підкреслив президент Азербайджану.

 

Необхідність в особистій зустрічі президента Азербайджану Ільхама Алієва з прем’єр-міністром Вірменії Ніколом Пашиняном наразі відсутня. Про це Алієв заявив в інтерв’ю інформагентству EFE, опублікованому в четвер, 5 листопада.

 

 

«Говорячи про компроміси, Вірменія не говорить нічого конкретного, тільки про самовизначення (Карабаху). Але самовизначення не компроміс з їх боку», — сказав президент Азербайджану.

 

Саме тому офіційний Баку з перших днів загострення збройного конфлікту вимагає від Вірменії графік виведення військ не тільки з території Нагірного Карабаху, а й з довколишніх районів, підкреслив Алієв.

 

«Якби Вірменія прислухалася до нас і повела себе логічно, ми б не опинилися в нинішній ситуації. Можливо, в цьому випадку війна закінчилася б місяць тому», — заявив він.

 

Раніше Алієв заявив, що Азербайджан зі свого боку зупинить військові дії в разі, якщо Вірменія почне виведення військ з Нагірного Карабаху.

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар