Алієв заявив про взяття під контроль 23 сіл у Карабасі
27.5 C
Киев
15.08.2022
Новини світу

Алієв заявив про взяття під контроль 23 сіл у Карабасі

Алієв заявив про взяття під контроль 23 сіл у Карабасі

Фото: president.az Ільхам Алієв заявив про просування армії в Карабасі

Азербайджанська армія звільнила населені пункти від окупації, наголосив президент республіки.

Збройні сили Азербайджану взяли під контроль 23 села в шести районах Нагірного Карабаху. Про це повідомив президент країни Ільхам Алієв в Twitter у понеділок, 9 листопада.

«Азербайджанська армія звільнила від окупації села Гобу Дільагарда, Ял Пірахмедлі, Юхари Ягливенд, Дільагарда, Сеїд Махмудлу і Алескерді в Фізулінському районі», — заявив Алієв.

Крім того, за його даними, під контроль Азербайджану перейшли села Демірчилер, Аветараноц, Мадаткенд і Сигнах в Ходжалінському районі, села Сусанлиг, Домі, Туг, Акакій і Азих в Ходжавендському районі, села Гусейналилар, Союдлю і Ашаги Сірик в Джебраїльський районі, села Юхари Моллу, Ашаги Моллу і Ходжік в Губадлінському районі, а також села Кечіклі і Ордеклі в Зангіланському районі.

Нагадаємо, 8 листопада президент Азербайджану Ільхам Алієв заявив про взяття азербайджанською армією міста Шуша в Карабасі. Цей населений пункт — друге за величиною місто в Нагірному Карабасі. Воно розташоване всього за 11 кілометрів від столиці самопроголошеної Нагірно-Карабаської республіки (НКР) Степанакерта.

У свою чергу Єреван не підтвердив слова Алієва, а в міноборони закликали вірити вірменським військам.

Також в міноборони Вірменії показали уламки збитого безпілотника Байрактар ​​турецького виробництва, який нібито належав ЗС Азербайджану.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар