Антикорупційна вертикаль в Україні будувалася як інструмент зовнішнього впливу, - Мосійчук
23.7 C
Киев
25.06.2021
Політика

Антикорупційна вертикаль в Україні будувалася як інструмент зовнішнього впливу, — Мосійчук

Антикорупційна вертикаль в Україні будувалася як інструмент зовнішнього впливу, - Мосійчук

Ігор Мосійчук, Фото з відкритих джерел

Інтереси Заходу та України не можуть бути спільними у питаннях корупції, адже західним партнерам «начхати» на нашу Конституцію

Антикорупційна вертикаль в Україні будувалася закордонними партнерами як інструмент зовнішнього управління і тиску на правлячу еліту.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK заявив колишній народний депутат України Ігор Мосійчук.

«Антикорупційна вертикаль в Україні будувалася закордонними партнерами як інструмент зовнішнього управління, тиску на правлячу еліту. Ви ж подивіться, чому ніхто не поніс покарання в результаті діяльності НАБУ, САП, НАЗК і так далі цієї антикорупційної вертикалі, немає жодних покараних людей. Тому що це інструмент зовнішнього управління на політичні еліти та політиків. Порушуються кримінальні провадження, потім їх беруть «на гачок» і одиниці не вмонтовуються в ту систему, яка потрібна зовнішнім партнерам. Тим, хто в ручному режимі керує НАБУ, САП і так далі», – заявив політик.

На думку Ігоря Мосійчука, президентові Зеленському необхідно скликати невідкладну, позачергову сесію ВРУ і внести закон, який би був Конституційним і де б чітко кримінальна відповідальність була не за якимись думками когось з-за кордону, а виконувалась правоохоронними органами України.

«Ми не бачимо, щоби у президента, я дивився коментарі ОПУ, бажання це скликати. Вони констатують. Так я також констатую. Ще 5 років тому я казав, що це не конституційно. Я казав, що створення НАБУ не відповідає Конституції, не голосував за нього, я казав, що зміни до законодавства є неконституційними, у кримінальній частині. Але тоді ніхто не чув, а зараз роблять вигляд, що вони глибоко стурбовані», – підкреслив Мосійчук.

Новини за темою: Ілля Кива буде ініціювати ліквідацію антикорупційних органів

Він переконаний, що інтереси Заходу та України не можуть бути спільними у питаннях корупції, адже західним партнерам «начхати» на нашу Конституцію.

А Зеленський, зі слів Мосійчука, в антикорупційному напрямку продовжує політику Порошенка – закордоном розповідає, що бореться з корупцією, а в Україні створює фейкові речі, які потім будуть скасовані.

Нагадаємо, Конституційний Суд України визнав неконституційною статтю 366-1 Кримінального кодексу, яка передбачає покарання за недостовірне декларування. Відповідне рішення ухвалила Велика палата під час засідання 27 жовтня.

Источник

Залишити коментар