Антикорупційний суд закрив справу проти Труханова через рішення КСУ
13.5 C
Киев
12.05.2021
Політика

Антикорупційний суд закрив справу проти Труханова через рішення КСУ

Антикорупційний суд закрив справу проти Труханова через рішення КСУ

Геннадій Труханов

Рішення суду було прийнято у зв’язку з неконституційністю статті

Вищий антикорупційний суд закрив кримінальне провадження проти міського голови Одеси Геннадія Труханова за звинуваченням у декларуванні недостовірної інформації за 2017-й рік. Про це повідомила пресслужба відомства у Фейсбук.

Зазначається, що кримінальне провадження закрили у зв’язку з визнанням статті про декларування недостовірної інформації неконституційною, рішення про що прийняв Конституційний суд України.

Як повідомляють у ВАКС, ухвала про закриття справи проти Труханова може бути оскаржена протягом 7 днів.

Також у відомстві нагадали, що на момент ухвалення рішення КСУ у ВАКС перебувало 17 кримінальних проваджень за статтею про декларування недостовірної інформації.

Нагадаємо, 3 листопада Вищий антикорупційний суд закрив першу справу за недостовірне декларування майна. Тоді провадження було закрито проти ексголови Запорізької ОДА Костянтина Бриля.

Раніше повідомлялося, що Вищий антикорупційний суд прийняв рішення зняти електронний браслет із народного депутата Олександра Юрченка. НАБУ та САП підозрюють парламентаря в одержанні хабаря та причетності до корупційної схеми у Верховній Раді.

Источник

Залишити коментар