Ареф'єв: Тільки опозиція пропонує чіткі рішення проблем України
6.7 C
Киев
24.01.2021
Політика

Ареф’єв: Тільки опозиція пропонує чіткі рішення проблем України

Ареф'єв: Тільки опозиція пропонує чіткі рішення проблем України

Сергій Ареф’єв
Фото з відкритих джерел

Розуміння, як вирішити економічні та соціальні проблеми України, є тільки в опозиції. Про це заявив керівник Київської міської організації Молодіжного Крила ОПЗЖ — Сергій Ареф’єв, передає пресслужба організації.

На думку політика, через розкол всередині партії президента рейтинг «Слуги народу» падає і все більше людей підтримують «Опозиційну платформу — За життя».

«Замість того, щоб кричати з трибуни — опозиція пропонує чіткі рішення проблем України. Тому що в опозиції є фахівці і професіонали своєї справи. Якщо подивитися на склад монобільшості — профільних фахівців там практично немає, в самій партії є різні групи впливу, які з часом все сильніше входять в конфронтацію. Починаються торги, затягування голосувань. Це внутрішній розкол. За рахунок цих постійних зіткнень — неможливо дійти згоди. Опозиція виступає за введення прагматичної економіки, яка потрібна країні для збільшення економічного зростання, підвищення пенсій і налагодження загальної економічної ситуації. Нинішня влада цього не робить через постійні війни всередині правлячої партії», — заявив Ареф’єв.

Источник

Залишити коментар