13.9 C
Киев
20.05.2021
Новини України

Армія США замовила вантажівки у АвтоКрАЗу — ЗМІ

Армія США замовила вантажівки у АвтоКрАЗу - ЗМІ

Фото: autokraz.com.ua АвтоКрАЗ поставить вантажівки для армії США

Трирічне замовлення містить транспортні засоби для перевезення особового складу, бортові вантажівки, автоцистерни для води і палива.

 

Українська компанія АвтоКрАЗ отримала трирічний контракт від армії США на поставку вантажівок. Про це повідомляє ArmyRecognition в середу, 19 травня.

 

Зокрема, замовлення містить транспортні засоби для перевезення особового складу, бортові вантажівки, автоцистерни для води і палива.

 

Контракт на автомобілі — це символічний жест підтримки України в протистоянні російській агресії, додали в ArmyRecognition. Вантажівки також можуть надати союзникам США для миротворчих операцій ООН.

 

Відзначимо, що Кременчуцький автомобільний завод (ЗАТ АвтоКрАЗ) — підприємство з виробництва вантажних автомобілів у місті Кременчук, Полтавська область.

 

Нагадаємо, що раніше Україна передала США список екстрених потреб ЗСУ. Україна не розраховує отримати все й одразу, але прагне прогресувати за позиціями, які можна отримати зараз, заявили в МЗС.

 

Також повідомлялося, що американські військові дипломати провели три дні на Донбасі. Представники США відвідали підрозділи ЗСУ, які виконують завдання на лінії зіткнення, і оцінили ситуацію на фронті.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар