0.3 C
Киев
29.12.2020
Новини світу

Азербайджан і Вірменія обмінялися полоненими

Азербайджан і Вірменія обмінялися полоненими

Полонені повернулися за посередництва Міжнародного комітету ЧХ і миротворців РФ

У Баку повернулося двоє громадян, у Єреван — четверо вірмен. Обмін полоненими відбувся 28 грудня.

 

Між Азербайджаном і Вірменією відбувся черговий обмін полоненими. Двоє громадян Азербайджану доставлені в Баку, а четверо вірмен — у Єреван, повідомив у понеділок, 28 грудня, командувач російського миротворчого контингенту генерал-лейтенант Рустам Мурадов, пише ТАСС.

 

«Сьогодні в цілях реалізації тристоронньої заяви лідерів Росії, Азербайджану і Вірменії від 9 листопада 2020 року здійснено черговий обмін полоненими», — сказав він.

 

Раніше віце-прем’єр Вірменії Тигран Авінян повідомив про повернення на батьківщину чотирьох вірменських полонених. Вони, за його словами, повернулися за посередництва Міжнародного комітету Червоного Хреста і російських миротворців.

 

Нагадаємо, що Азербайджан і Вірменія погодили обмін полоненими на початку грудня. Керівництву двох країн вдалося досягти принципу обміну «всіх на всіх», зазначив прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян.

 

Пізніше стало відомо, що Азербайджан заявив про початок обміну полоненими з Вірменією. Додому повернуться і ті, хто був у полоні з 2014 року.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар