Азербайджан повідомив про успіхи в Карабасі
17.4 C
Киев
24.07.2021
Без рубрики

Азербайджан повідомив про успіхи в Карабасі

Азербайджан повідомив про успіхи в Карабасі

Азербайджанські військові просуваються вглиб Карабаху

В ході операції азербайджанські сили вивели з ладу склади зброї, боєприпасів і пального вірменської сторони.

Бої в Нагірному Карабасі з різною інтенсивністю вдень 23 жовтня та вночі 24 жовтня тривали в напрямках Агдере, Ходжавенд, Фізулі, Гадрут і Губадли. Про це повідомило інформагентство Anadolu з посиланням на міністерство оборони Азербайджану.

«В результаті обстрілу постраждали підрозділи збройних сил Вірменії, які не змогли протистояти на Ходжавендському, Фізулінському і Губадлінському напрямках фронту», — йдеться в повідомленні.

В ході операції азербайджанські сили вивели з ладу склади зброї, боєприпасів і пального вірменської сторони, деякі з них безладно відійшли зі своїх позицій і відступили, йдеться в заяві.

«Основні комунікації взяті під контроль, кілька опорних пунктів противника зруйновані, важливі височини звільнені. В даний час ведуться бойові дії вздовж всього фронту. Наші війська контролюють оперативну обстановку», — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, міністерство оборони Вірменії вранці в суботу, 24 жовтня повідомило про локальні бої на всіх ділянках лінії зіткнення в Нагірному Карабасі.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар