Азербайджан проти втручання третіх країн в карабаський конфлікт
3.2 C
Киев
09.05.2021
Новини світу

Азербайджан проти втручання третіх країн в карабаський конфлікт

Азербайджан проти втручання третіх країн в карабаський конфлікт

Фото: president.az Баку проти втручання третіх країн в конфлікт з Єреваном

Алієв каже, що «це битва між нами і Вірменією, і всі повинні триматися в стороні від неї».

Азербайджан виступив проти залучення третіх країн в конфлікт з Вірменією. Про це заявив президент Азербайджану Ільхам Алієв в інтерв’ю ARD в суботу, 31 жовтня.

Алієв стверджує, що вірменська сторона має намір втягнути в нагірно-карабаський конфлікт азербайджанських партнерів і друзів.

«Ми знаємо, що вірмени хочуть втягнути деяких з них в цей бій, але впевнений, що цього не станеться. Це битва між нами і Вірменією, і всі повинні триматися в стороні від неї», — сказав він.

Також азербайджанський лідер заперечує залучення в конфлікт турецьких військовослужбовців.

«Турецькі солдати можуть бути тут, так. У минулому році ми провели 10 спільних військових навчань. Але у нас бувають численні вчення і з іншими країнами. Ми є частиною програми НАТО. Тут немає нічого дивного. Ви бачили їх в Баку, а не в бою», — резюмував Алієв.

Нагадаємо, що раніше Вірменія запросила допомогу у Росії щодо Карабаху. В Єревані заявили, що бойові дії наближаються до кордонів республіки і на основі двосторонньої угоди попросили про допомогу.

Також повідомлялося, що в РФ розповіли, за якої умови допоможуть Вірменії. У МЗС Росії заявили, що нададуть допомогу Єревану тільки якщо бойові дії будуть відбуватися на її території.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар