Байден обігнав Трампа в Пенсільванії
3.2 C
Киев
09.05.2021
Новини світу

Байден обігнав Трампа в Пенсільванії

Байден обігнав Трампа в Пенсільванії

Байден обійшов Трампа в Пенсільванії

За попередніми результатами, Байден набрав достатню кількість вибірників для обрання президентом, у загальнонаціональному голосуванні він випереджає Трампа більш ніж на 4 мільйони голосів.

 

Кандидат у президенти США Джо Байден обігнав Дональда Трампа в штаті Пенсільванія. Про це повідомляє CNN в п’ятницю, 6 листопада.

 

У Пенсільванії — 20 вибірників. Штат, що традиційно підтримував демократів, на виборах у 2016 році проголосував за республіканців. Для Байдена перемога в Пенсільванії є важливою, так як це його рідний штат.

 

Раніше сьогодні Байден обійшов Трампа в Джорджії і далі впевнено лідирує у президентських перегонах. За попередніми даними, у нього 253 голоси вибірників — без врахування голосів 16 вибірників і Джорджії і 20 вибірників із Пенсільванії. Для перемоги на виборах необхідно набрати 270 голосів вибірників.

 

Відзначимо, що Джо Байден набрав 73 803 730 голосів виборців, а Трамп — 69 685 325 голосів, але через особливість виборчої системи США це ще не означає перемогу.

 

Байден обігнав Трампа в Пенсільванії

 

Напередодні повідомлялося, що Трамп подає позови у всіх ключових штатах. Чинний глава держави нібито має безліч доказів і радить американцям подивитися ЗМІ.

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар