2.3 C
Киев
24.04.2021
Новини світу

Байден оцінив саміт з клімату: Відмінний прогрес

Байден оцінив саміт з клімату: Відмінний прогрес

Американський президент вважає відмінним прогресом підсумки першого дня кліматичного саміту.

 

Президент США Джо Байден заявив про досягнення «відмінного прогресу», відкриваючи другий день кліматичного саміту в п’ятницю, 23 квітня, повідомляє ТАСС.

 

 

«Мені здається, наразі ми домоглися відмінного прогресу. Я вдячний всім лідерам, які оголосили про нові [взяті на себе] зобов’язання, щоб допомогти нам всім протистояти зміні клімату, що є загрозою існуванню [життя на планеті]», — сказав Байден.

 

«Цей саміт — це початок, початок шляху, який приведе нас у листопаді в Глазго, на конференцію ООН з клімату, де ми збираємося втілити в життя ці зобов’язання», — додав американський президент.

 

Байден відзначив заклики президента Росії Володимира Путіна.

 

«Я дуже натхнений вчорашнім закликом президента Путіна до співпраці світової спільноти щодо перспективного усунення вуглекислого газу. І Сполучені Штати з нетерпінням чекають роботи з Росією та іншими країнами над цими зусиллями», — сказав він.

 

Нагадаємо, напередодні на саміті виступили ряд світових лідерів. Всі вони заявили про необхідність скорочення викидів в атмосферу шкідливих викидів. Байден поставив мету США — повністю припинити викиди в США до 2050 року.

 

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар