Байден впевнений, що його зустріч з Путіним відбудеться
25.4 C
Киев
22.06.2021
Новини світу

Байден впевнений, що його зустріч з Путіним відбудеться

Байден впевнений, що його зустріч з Путіним відбудеться

Фото: скриншот Байден чекає зустрічі з Путіним

Точну дату і місце зустрічі ще не визначили, однак американський лідер висловив упевненість, що попередня домовленість залишиться в силі.

 

Президент США Джо Байден заявив, що його зустріч із президентом РФ Володимиром Путіним відбудеться в червні 2021 року. Однак поки точну дату і місце цієї зустрічі не визначили. Про це йшлося на брифінгу президента США в п’ятницю, 7 травня.

 

«Я впевнений, що ми зможемо це зробити (зустрітися. — Ред.)», — підкреслив президент США.

 

Байден також заявив, що посилення російської військової присутності поблизу кордону з Україною не впливає на його наміри провести з Путіним переговори тет-а-тет.

 

«Це не впливає на моє бажання мати зустріч тет-а-тет. І, як ви помітили, раніше у нього було більше військ», — сказав він.

 

Нагадаємо, під час останньої розмови з Путіним Байден запропонував йому зустрітися в третій країні, щоб обговорити нагальні питання у відносинах між Вашингтоном і Москвою. Місце і точний час зустрічі президенти США і РФ поки не визначили, але у Вашингтоні очікують, що це відбудеться в червні.

 

Пізніше повідомлялося, що влада Австрії вже зв’язалася з США і Росією щодо проведення зустрічі президентів Джо Байдена і Володимира Путіна у Відні.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар