Байден уже не помирить Америку, – Вадим Карасьов
-3.2 C
Киев
07.03.2021
Політика

Байден уже не помирить Америку, – Вадим Карасьов

Байден уже не помирить Америку, – Вадим Карасьов

Вадим Карасьов
Скріншот відео

США генеруватимуть нестабільність, прогнозує політолог

Раніше США були оплотом стабільності, проте після президента Дональда Трампа цього вже не буде, і що не говорив би новообраний очільник США Джо Байден, він не помирить Америку.

Про це в ефірі ток-шоу «15» на телеканалі ZIK заявив директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов.

Експерт, коментуючи ситуацію у США напередодні інавгурації новообраного президента країни Джо Байдена, звернув увагу на негаразди у роботі соціальних мереж, щоб не було можливості гуртуватися у протестні акції. На його думку, хоч криза і локалізована, але кризові фактори нікуди не поділися. Зокрема, біле населення США почуває себе ображеним, бо вважає, що перемогу на президентських виборах було вкрадено. Вадим Карасьов зауважив, що у цих людей на руках є зброя, та додав, що зараз у США неможливо купити набої у вільному продажу, це можна зробити тільки на чорному ринку за високою вартістю, притім, замовлення на такий товар – на місяці наперед.

Новини за темою: «Образа держави»: Мосійчук назвав, хто єдиний з українських політиків може побувати на інавгурації Байдена

«Америка завжди була оплотом стабільності, двопартійних консенсусів у зовнішній політиці, у внутрішній політиці. Ось ця вся гра «республіканці» і «демократи», до Трампа, це були такі договірні матчі більше. Так, команди різні, але грали в одну гру, щоб глядач отримав задоволення. Після Трампа цього вже немає, і після Байдена теж не буде. Що б там Байден не говорив, він не помирить Америку, вона вже досить розколота у цьому сенсі – між білими і всіма іншими», – сказав Вадим Карасьов.

Гість ток-шоу пояснив, що міграція у США триває, і для того, щоб вирішити питання щодо рівності, в країні запроваджують так звану позитивну дискримінацію на користь меншин у гендерних, расових, етнічних питаннях тощо.

Новини за темою: Байден визначився з першими закордонними візитами в статусі президента

«А що таке квоти? Квоти порушують конкуренцію за місце, наприклад, під сонцем, а це означає удар по «американській мрії», – зазначив Вадим Карасьов та наголосив, що «американська мрія» – це суспільство рівних можливостей.

Експерт зауважив, що саме «американська мрія» давала Америці силу, і спрогнозував, що зараз США генеруватимуть нестабільність.

Нагадаємо, нещодавно Конгрес Сполучених Штатів Америки підрахував голоси Колегії виборців на виборах американського президента та офіційно затвердив перемогу Джо Байдена. Церемонія відбудеться 20 січня.

Як повідомляли, на церемонії інавгурації обраного президента США Джо Байдена, яка запланована на 20 січня, традиційну двогодинну ходу представника держави до Білого дому замінять на віртуальний парад з огляду на коронавірусні обмеження.

Додамо, американський президент Дональд Трамп запровадив надзвичайний стан в окрузі Колумбія через інавгурацію Джо Байдена.

Источник

Залишити коментар