Байден заявив світу, що США повертаються - FP
2 C
Киев
03.03.2021
Новини світу

Байден заявив світу, що США повертаються — FP

Байден заявив світу, що США повертаються - FP

Джо Байден виголосив першу зовнішньополітичну промову

Глава американської держави поки не розповів, як саме має намір ліквідувати наслідки президентства Трампа.

Світ повинен забути про період президентства Дональда Трампа і згадати, що США — лідер на світовій арені. Про це заявив чинний глава Білого дому Джо Байден під час виступу в Держдепартаменті, повідомив у четвер, 4 лютого, журнал Foreign Policy.

«Байден оголосив світу, що Америка повертається, дипломатія повертається в центр зовнішньої політики», — зазначено в матеріалі.

На думку авторів статті, перша зовнішньополітична промова американського лідера стала значним докором на адресу його попередника.

При цьому Байден не уточнив, яким чином має намір виправляти помилки Трампа у відносинах з країнами Європи та інших частин світу.

Також у виданні зазначили, що глава американської держави визначив новий принцип нацбезпеки США — благополуччя середнього класу.

«Найзначнішим новим елементом стала увага до робітничого класу: більше не буде чіткого поділу між зовнішньою і внутрішньою політикою», — уточнили в журналі.

Раніше повідомлялося, що Байден з метою усунення «поганої політики» Трампа скасував низку його розпоряджень щодо мігрантів. Новий американський лідер назвав керівництво країною попередньою адміністрацією моральною і національною ганьбою.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар