-10.8 C
Киев
07.02.2021
Всі новини Новини України

Баканов заявив, що СБ України перевіряє зв’язки Нескромного із спецслужбами РФ

СБУ детально вивчає можливі зв’язки колишнього першого заступника голови Служби безпеки України Дмитра Нескоромного зі спецслужбами Російської Федерації.

Баканов заявив, що СБ України перевіряє зв'язки Нескромного із спецслужбами РФ


Іван Баканов під час свого виступу на закритому спільному засіданні Комітету Верховної Ради заявив, що СБУ збирається детально вивчити можливі зв’язки Дмитра Нескоромного із російськими спецслужбами. Нескромного підозрюють в організації замовного вбивства Андрія Наумова.

«Як бачимо з окремих аудіозаписів, оприлюднених у ЗМІ, ймовірно, не обійшлося тут і без російського сліду. Тож буде детально вивчено можливий зв’язок підозрюваного зі спецслужбами країни-агресора», – йдеться у виступі голови СБУ.

Приводом для підготовки організації замовного вбивства Андрі Наумова стала його професійна діяльність — він не дозволяв злочинній групі призначити «своїх людей» на посади в СБУ.

Баканов також зазначив, що СБУ має унікальний досвід із розкриття замовних вбивств, тільки за 2020й рік таких справ у спецслужбі було 12.

Окремо голова СБУ підкреслив, що розкриття організації замовного вбивства Андрія Наумова – нічим не відрізняється від інших аналогічних злочинів. Він наголосив, що для СБУ усі життя – однакові.

Нагадаємо, що 23 січня пресцентр СБУ повідомив про затримання колишнього першого заступника голови Служби безпеки Дмитра Нескоромного. Однак після затримання йому вдалося втекти в невідомому напрямку. Уже 27 січня СБУ оприлюднила докази причетності колишнього першого заступника голови Служби Дмитра Нескоромного до організації підготовки вбивства начальника Головного управління внутрішньої безпеки СБУ Андрія Наумова.

Нескоромному заочно оголосили про підозру за ч. 1 статті 14, ч. 2 статті 28 та статтю 348 Кримінального кодексу України. Сам Нескоромний заявив, що нічого не отримував.

Повідомляє пресцентр СБУ

Залишити коментар