Баку говорить про "визнання поразки" Вірменії в Карабасі
14.5 C
Киев
26.09.2022
Новини світу

Баку говорить про «визнання поразки» Вірменії в Карабасі

Баку говорить про "визнання поразки" Вірменії в Карабасі

Вирва від снаряда в місті Шуша

Напередодні Єреван відправив у Кремль лист, в якому просить про допомогу в забезпеченні безпеки Вірменії.

Президент Азербайджану Ільхам Алієв заявив, що у Вірменії немає підстав просити військової допомоги у Росії, оскільки Баку проводить військові операції на своїй визнаній території. Про це пише РІА Новини 1 листопада.

Раніше вірменський прем’єр-міністр Нікол Пашинян направив президенту Росії Володимиру Путіну лист, в якому попросив розпочати консультації з надання допомоги в забезпеченні безпеки Вірменії.

«Цей лист насправді — визнання поразки, тому що була запрошена військова підтримка Росії, тоді як для цього немає ніяких підстав», — сказав Алієв, зазначивши, що «на території Вірменії ніякі операції не проводяться».

27 вересня Міноборони Азербайджану заявило, що починає «контрнаступальну операцію» у відповідь на дії ЗС Вірменії, які «обстріляли населені пункти на лінії зіткнення в Карабасі».

31 жовтня, Баку і Єреван домовилися не завдавати ударів по цивільних об’єктах і мирному населенню. Також сторони домовилися скласти списки на обмін полоненими й тілами померлих в конфлікті.

Зустріч пройшла в Женеві за посередництва представників мінської групи ОБСЄ. Переговори в Швейцарії стали черговою спробою домогтися припинення вогню в Нагірному Карабасі.

Вже 1 листопада сторони звинуватили одна одну в порушенні перемир’я в Карабасі.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар