Білорусь із 1 січня вводить продовольче ембарго
-2.2 C
Киев
20.01.2022
Новини світу

Білорусь із 1 січня вводить продовольче ембарго

Білорусь із 1 січня вводить продовольче ембарго

Фото: Reuters (архивное фото) Білорусь запроваджує продовольче ембарго

Ембарго торкнеться широкого переліку товарів, вироблених у країнах, які нібито реалізують «дискримінаційну політику» щодо Білорусі.

 

З 1 січня 2022 року Білорусь вводить продовольче ембарго на товари з країн, які запровадили щодо неї санкції. Про це повідомляє Рада міністрів Білорусі у вівторок, 7 грудня.

 

«З урахуванням тривалих спроб колективного Заходу чинити незаконний санкційний тиск на нашу країну Республіка Білорусь вжила відповідні заходи. Згідно з прийнятим урядом рішенням з 1 січня 2022 року запроваджується продовольче ембарго щодо широкого переліку товарів, вироблених у країнах, що реалізують дискримінаційну політику і здійснюють дружню діяльність щодо нашої країни», — сказано у повідомленні.

 

Минулого тижня Євросоюз, США, Британія та Канада затвердили п’ятий пакет санкцій проти Мінська у зв’язку з міграційною кризою на кордоні Білорусі та країн ЄС. Зараз під санкціями перебувають 183 особи та 26 організацій з Білорусі.

 

Нагадаємо, що Білорусь готує масштабне імпортозаміщення на тлі санкцій. У Мінську на засіданні президії білоруського Радміну мають розглянути питання імпортозаміщення.

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар