6 C
Киев
11.04.2021
Новини світу

Bloomberg порівняв темпи вакцинації в багатих і бідних країнах

Bloomberg порівняв темпи вакцинації в багатих і бідних країнах

На США припадає чверть усіх щеплень в світі

Майже половина всіх щеплень була зроблена в 27 країнах, які складають лише 11% світового населення.

Наразі в світі від коронавірусу прищепилося близько п’яти відсотків населення, проте більшу частину вакцин отримали багаті країни, повідомляє Bloomberg.

За інформацією агентства, 40% від загального числа щеплень зробили в 27 забезпечених державах, які, в свою чергу, складають всього 11% світового населення. Тим часом в найбідніших країнах той же відсоток світового населення отримав близько 1,6% вакцин. Таким чином, їх населення прищеплюють в 25 разів повільніше.

На США, наприклад, доводиться 24% від загального числа щеплень, при цьому в Штатах живуть 4,3% населення Землі. У Пакистані, в свою чергу, проживають 2,7% людства, проте там частка вакцинації склала всього 0,1% від світової. У багатьох країн, зокрема, зберігається тенденція закуповувати вакцини в кількостях, що дозволяють прищепити всіх громадян кілька разів, додало ЗМІ.

У свою чергу, Африка, будучи найбіднішим континентом, залишається і найменш вакцинованою від COVID-19. Тільки в трьох країнах з 54 вакцинували більш як 1% населення, а в 20 державах кампанії вакцинації від коронавірусу ще не почали.

Нагадаємо, в Україні за півтора місяці вакцинації щеплення отримали лише 373 тисячі осіб. При чому глава МОЗ вважає, що в зриві вакцинації в країні винні іноземні компанії.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар