Бойко: Боротьба з епідемією, бюджет соціальної справедливості та захист Конституції – три принципові завдання для парламенту
17.2 C
Киев
03.08.2021
Без рубрики

Бойко: Боротьба з епідемією, бюджет соціальної справедливості та захист Конституції – три принципові завдання для парламенту

Бойко: Боротьба з епідемією, бюджет соціальної справедливості та захист Конституції – три принципові завдання для парламенту

Народний депутат Юрій Бойко
Пресслужба «Опозиційної платформи – За життя»

Парламент повинен цього тижня вирішити три головні питання: збільшити кошти на боротьбу з коронавірусом, підвищити соціальні видатки та не допустити в Україні конституційного перевороту. Про це заявив співголова фракції «Опозиційної платформи — За життя» Юрій Бойко, передає пресслужба політсили. 

«Перше питання – це боротьба з епідемією, тому що ця хвороба зайшла вже практично у кожну сім’ю. І всі бачать, наскільки страждають люди і наскільки сьогодні не готова протистояти епідемії система охорони здоров’я. І це попри те, що був підготовчий період, виділили кошти — 64 млрд грн до коноравірусного фонду. Але куди пішли ці гроші і хто був ініціатором того, що до медицини дійшла тільки п’ята частина, ми вимагаємо пояснити. І будемо звертатися до правоохоронних органів, щоб вони дали правову оцінку такому використанню цільових коштів», – зазначив Співголова фракції опозиціонерів.

Друге принципове питання, яке кореспондується з першим, – це бюджетний процес, який починається цього тижня.

«Основний акцент при формуванні бюджету неохідно спрямувати на ефективну боротьбу з епідемією, соціальну підтримку людей, дієву допомогу вітчизняним підприємствам. ОП-ЗЖ виступає за те, щоб у бюджеті було збільшене фінансування медицини та соціальних видатків плат, зменшені виплати силовикам і всім тим конторам, які отримують їх у збільшеному розмірі», – зазначив Юрій Бойко.

І третє питання, за словами політика, стосується рішень, прийнятих Конституційним Судом.

«Сьогодні парламент повинен стати на захист Конституції, тому що ми бачимо ініціативу з боку чинного президента, яка суперечить Основному Закону. І якщо буде внесений і прийнятий закон у тій редакції, яку анонсував президент, який, до речі, є Гарантом Конституції, то це призведе до непередбачуваних наслідків. Скажемо прямо, — готується конституційний або державний переворот. Парламент повинен цьому протистояти, тому що це буде прямий шлях до диктатури. Конституційний Суд є незалежним органом, який повинен приймати рішення без будь-якого тиску. Тому ми категорично проти закону, внесеного главою держави, і будемо боротися за незалежність судів та верховенство права в Україні», – резюмував співголова ОПЗЖ.

Нагадаємо, раніше Юрій Бойко повідомляв, що українська чинна влада не готова до другої хвилі епідемії коронавірусу, а більшість проблем, з якими стикнулась Україна на початку пандемії залишаються не вирішеними.

Источник

Залишити коментар