5.1 C
Киев
28.03.2021
Новини світу

Британський штам коронавірусу завезли вже в 100 країн

Британський штам коронавірусу завезли вже в 100 країн

Нові мутації активно поширюються світом

Інші нові мутації COVID також активно поширюються світом, хоч і не такими темпами, як британська.

Мутацію коронавірусу, яку вперше виявили в Великобританії, зафіксували вже в 101 країні. Про це йдеться в щотижневому звіті Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ).

Зазначається, що станом на 23 лютого про випадки зараження «британським» варіантом коронавірусу заявила 101 країна, причому сім з них — за останній тиждень.

Тим часом, варіант коронавірусу, вперше виявлений в ПАР, — виявлено всього в 51 країні, з яких в п’яти — за звітний період.

Штам коронавірусу, виявлений раніше в Бразилії і Японії — в 29 країнах, з яких у восьми — за останній тиждень.

У звіті ВООЗ зазначено також, що кількість зареєстрованих нових випадків захворювання в світі продовжує падати шостий тиждень поспіль: минулого тижня було зареєстровано 2,4 мільйона нових випадків, що на 11% менше в порівнянні з попереднім тижнем. Кількість нових летальних випадків також продовжує знижуватися за попередні три тижні: минулого тижня було зареєстровано майже 66 тис. нових смертей, що на 20% менше в порівнянні з попереднім тижнем.

Раніше повідомлялося, що вакцини малоефективні проти африканського штаму COVID, який, до слова, вже виявили в сусідній Польщі.

Головною мішенню нового штаму COVID є серце — вчений

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар