Будівництво Північного потоку-2 відкладається
2 C
Киев
01.03.2021
Новини світу

Будівництво Північного потоку-2 відкладається

Будівництво Північного потоку-2 відкладається

Фото: thetoc.gr У січні будівництво Північного потоку — 2 проводити не будуть

Завершальні роботи з укладання труб не почнуться 15 січня. Більш того, дату відновлення робіт не визначать ще кілька тижнів.

 

Завершення будівництва трубопроводу Північний потік-2 тимчасово відкладається компанією-оператором Nord Stream 2 AG. Про це в п’ятницю, 15 січня, з посиланням на представника оператора проекту повідомило видання Handelsblatt.

 

Відзначається, що завершальні роботи з прокладання труб у Балтійському морі відкладається на довше. Всупереч очікуванням, цієї п’ятниці (15 січня, — ред.) компанія-оператор не відновить роботи з завершення будівництва трубопроводу.

 

«У нас є дозвіл Данського енергетичного агентства на початок робіт у п’ятницю. Але це не означає, що ми знову почнемо прокладання труб у п’ятницю», — сказав представник Nord Stream 2 AG.

 

Замість цього вони «спочатку перевірять технічне оснащення». Скільки часу це займе, сказати точно не змогли.

 

«Ймовірно, ми не зможемо більш точно оцінити, коли ми почнемо прокладання труб, до кінця січня або початку лютого», — сказав він.

 

Напередодні повідомлялося, що будівництво російського газопроводу у водах Данії відновиться 15 січня баржею Фортуна. Зазначалося, що баржа вже вийшла з німецького порту Вісмар, де перебувала з кінця грудня.

 

Також називалися терміни завершення будівництва газопроводу Північний потік — 2, що було заплановано на червень.

 

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар