Будівництво ПП-2 планують відновити через тиждень
1 C
Киев
27.01.2021
Новини світу

Будівництво ПП-2 планують відновити через тиждень

Будівництво ПП-2 планують відновити через тиждень

Фото: stapel1.com Судно, яке буде добудовувати ПП-2, назвуть пізніше

Зараз йдеться про 2,6 км в економічних водах Німеччини. Судно, яке буде укладати труби, назвуть пізніше.

У найближчі тижні будівництво зупиненого рік тому будівництва морської магістралі Північний потік-2 планується відновити. Поки повідомляється про плани добудувати невелику ділянку в німецьких водах. Про це в суботу, 28 листопада, повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на заяву проектної компанії газопроводу.

«Ми плануємо відновити роботи із трубоукладки з використанням судна з якірним позиціонуванням у виключній економічній зоні Німеччини (ВЕЗ) в цьому році», — повідомили журналістам в компанії Nord Stream 2 AG.

За даними сайту радіостанції NDR, роботи відновляться в суботу 5 грудня.

«Ми назвемо конкретне судно, яке буде використано, пізніше. На даному етапі план передбачає укладання відрізка в 2,6 км на кожній з гілок газопроводу», — повідомили в Nord Stream 2 AG.

Як відомо, будівництво газопроводу Північний потік-2 зупинилося майже рік тому через санкції США. Після введення санкцій швейцарський підрядник Allseas звернув роботи на проекті. Вчора стало відомо, що єдине судно, яке могло завершити будівництво — російський корабель-трубоукладач Академік Черський — після стоянки тривалістю рівно на місяць в німецькому порту Мукран повертається в Калінінград.

Також повідомлялося, що нові обмеження Вашингтона, які повинні прийняти найближчим часом, можуть «поховати» проект.

ПП-2: США визначилися з новим списком санкцій

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар