Бундестаг оваціями провів Меркель з посади канцлера ФРН
-0.4 C
Киев
22.01.2022
Новини світу

Бундестаг оваціями провів Меркель з посади канцлера ФРН

Бундестаг оваціями провів Меркель з посади канцлера ФРН

Меркель оваціями проводили з посади канцлера у Бундестазі.

Ангела Меркель на формальній церемонії передала справи новому канцлеру Німеччини Олафу Шольцу.

 

У Німеччині парламент вшанував його тепер уже екс-канцлера Ангелу Меркель. Про це повідомляє Європейська правда у середу, 8 грудня.

 

Під час виборів нового канцлера на почесній трибуні була присутня Ангела Меркель, яка обіймала посаду канцлера протягом 16 років. Меркель піднялася і у відповідь парламент аплодував їй упродовж хвилини.

 

Пізніше Ангела Меркель на формальній церемонії передала справи новому канцлеру Німеччини Олафу Шольцу.

 

«Я не могла сьогодні привітати особисто Олафа Шольца, оскільки не є членом бундестагу. Тому хочу це надолужити — сердечно вітаю, дорогий федеральний канцлере, дорогий Олафе Шольц. Я знаю з власного досвіду, що це емоційний момент — бути обраним на цю посаду. Напевно, підозрюєте, що це захоплююча робота, яка приносить задоволення, але також і вимоглива, проте коли берешся за неї з радістю, то це, можливо, одне з найкращих завдань, які є, — нести відповідальність за цю країну. Від щирого серця бажаю усього найкращого, успіхів заради нашої країни, це стосується і всієї команди», — сказала Меркель.

 

Своєю чергою, Шольц подякував Меркелю за її роботу.

 

«Можу сказати точніше. Це був великий час, коли ви були канцлером, і ви чудово правили. Нам довелося боротися з численними викликами, але ми разом проходили через кризи», — підкреслив Шольц.

 

 

Нагадаємо, що раніше в Німеччині новий уряд склав присягу. Спочатку присягу прийняв новий німецький канцлер Олаф Шольц. Потім у парламенті присяги склали міністри.

 

Канцлер Шольц. Німеччина відкриває нову еру

 

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар