Бурмич: Закон "Про розвідку" – це повне ігнорування норм Конституції і здорового глузду
3.2 C
Киев
09.05.2021
Політика

Бурмич: Закон «Про розвідку» – це повне ігнорування норм Конституції і здорового глузду

Бурмич: Закон "Про розвідку" – це повне ігнорування норм Конституції і здорового глузду

Анатолій Бурміч
Фото:»Опозиційна платформа — За життя»

Днями президент Володимир Зеленський підписав прийнятий Верховною Радою закон»про розвідку». Таким чином, влада зробила ще один крок до знищення суверенітету України і передачі її під зовнішнє управління. Про це у своєму блозі заявив народний депутат від партії «Опозиційна платформа — За життя» Анатолій Бурмич.

“У зв’язку з цим я хочу привітати все монобільшість «Слуг народу» і президента з цією «великою» подією. Ви ще зробили один крок до знищення суверенітету України і передачі її під зовнішнє управління, продемонструвавши незнання законів як України так і міжнародних, повне ігнорування норм Конституції і здорового глузду. Ви ще раз підтвердили абсолютну некомпетентність і» повагу» до елементарних прав і свобод громадян України», — зазначив він.

Бурмич нагадав депутатам «Слуги народу», президенту і авторам закону, що Служба зовнішньої розвідки і подібні органи в усіх цивілізованих країнах створюються для видобутку інформації в інтересах національної національної безпеки для доповнення до тих даних, які видобуваються державними спеціальними і правоохоронними органами з позицій території України.

«Тобто, Служба зовнішньої розвідки, підкреслюю-зовнішньої, повинна добувати інформацію, до якої не може «дотягнутися» ні СБУ, ні МВС, ні НАБУ, ні інші органи працюють в рамках українського законодавства на території України. Цей закон» про розвідку» дає можливість зовнішній розвідці працювати по території України, дублювати СБУ, МВС, НАБУ та інші органи, проводити в порушення Конституції і Кримінально-процесуального кодексу весь комплекс оперативно-технічних заходів по всіх громадян на території України», — підкреслив парламентарій.

За словами Анатолія Бурмича, нинішні наші розвідники замість роботи за кордоном будуть розосереджені по території України, представлені в українських органах місцевого самоврядування та вітчизняних владних структурах. 

«Вітчизняні розвідники будуть збирати інформацію про події в Україні, те що роблять зазвичай Іноземні розвідки і доповідати не президенту, а якимось розвідспільноті і демократичному цивільному контролю, які я впевнений будуть пронизані іноземними радниками і грантоїдами. Іноземним спецслужбам навіть не треба витрачати грошей і зусиль для отримання інформації про нас і відповідного контролю, ми це зробимо самі за свій рахунок. Єдине, що не можу зрозуміти до кінця — це дрімуча некомпетентність або звичайне зрада?»- підсумував депутат від ОПЗЖ.

Источник

Залишити коментар