Через пандемію Лондон більше не найбільш сполучуване місто у світі
3.9 C
Киев
24.01.2021
Новини світу

Через пандемію Лондон більше не найбільш сполучуване місто у світі

Через пандемію Лондон більше не найбільш сполучуване місто у світі

Авіавузли в Токіо, Лондоні і Нью-Йорку сильно постраждали через пандемію

Тепер відповідний рейтинг очолив Шанхай. За ним слідують такі китайські міста, як Пекін, Гуанчжоу і Ченду.

 

На тлі пандемії коронавірусу рейтинг міст світу з найбільш розвиненим авіасполученням очолив Шанхай, прийнявши першість після Лондона. Про це в четвер, 26 листопада, повідомила британська служба ВВС.

 

За даними Міжнародної асоціації повітряного транспорту (IATA), такі великі авіавузли, як Токіо, Лондон і Нью-Йорк, сильно постраждали через різке скорочення рейсів у/з них. Зокрема, у столиці Британії кількість авіарейсів із березня знизилася на 67%.

 

«Пандемія перекреслила віковий прогрес у забезпеченні зв’язку між містами», — заявив представник IATA Себастьян Мікош.

 

За даними ВВС, тепер чотири найбільш сполучуваних міста у світі знаходяться в Китаї — Шанхай, Пекін, Гуанчжоу і Ченду. При цьому КНР продовжує відкривати повітряний простір і погоджує з рядом країн можливість поїздок для своїх громадян без дотримання карантину.

 

Раніше в українському МЗС повідомили, що вже у грудні з Києва відправляться перші авіарейси в лондонський Heathrow — головний аеропорт Великобританії.

 

Нагадаємо, в шанхайському аеропорту Пудун скасували сотні рейсів після того, як у двох вантажників діагностували коронавірус. Керівництво авіавузла вирішило його закрити і протестувати всіх людей, які там перебували, на COVID-19.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар