Червону зону карантину в Україні скоротили вдвічі
-0.4 C
Киев
22.01.2022
Новини України

Червону зону карантину в Україні скоротили вдвічі

Червону зону карантину в Україні скоротили вдвічі

Червона зона скоротилася вдвічі

Червону зону залишають Донецька, Дніпропетровська, Івано-Франківська, Луганська, Львівська, Одеська, Рівненська, Херсонська області та Київ.

Держкомісія з ТЕБ та НС на засіданні у понеділок, 6 грудня, ухвалила рішення про виведення дев’яти регіонів із червоної зони карантину до жовтої. Про це повідомив міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов.

Рішення набуває чинності з 7 грудня та стосується Донецької, Дніпропетровської, Івано-Франківської, Луганської, Львівської, Одеської, Рівненської, Херсонської областей та Києва.

У червоній зоні залишаються Вінницька, Волинська, Житомирська, Запорізька, Київська, Миколаївська, Сумська, Хмельницька, Чернігівська та Черкаська області.

У жовтій зоні також перебувають Тернопільська, Кіровоградська, Чернівецька, Харківська та Закарпатська області.

При цьому 6 грудня набули чинності нові карантинні правила, які передбачають посилення обмежень у жовтих зонах. Зокрема, відвідування масових заходів, роботу кінотеатрів, театрів, закладів громадського харчування та спортзалів буде дозволено лише за наявності у 100% колективів та відвідувачів принаймні однієї дози щеплення.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар