Чи розпадеться фракція "Слуги народу" у парламенті, – прогноз політичного аналітика
18.9 C
Киев
17.06.2021
Політика

Чи розпадеться фракція «Слуги народу» у парламенті, – прогноз політичного аналітика

Чи розпадеться фракція "Слуги народу" у парламенті, – прогноз політичного аналітика

Михайло Погребинський


ZIK.UA

Михайло Погребинський каже, що «слуги народу» не хочуть дочасних виборів, оскільки вони програють

Фракція «Слуга народу» найближчим часом не розпадеться, бо це не в інтересах депутатів з монобільшості.

Про це в ефірі ток-шоу «Ми всі – українці» на телеканалі ZIK під час включення заявив політичний аналітик, директор «Київського центру політичних досліджень і конфліктології» Михайло Погребинський.

Михайло Погребинський сумнівається, що фракція «Слуги народу», монобільшість після місцевих виборів розпадеться, хоч в народі ця політична сила монобільшості вже не має.

«Зрозуміло, що вони будуть дивитися на всі боки, вони почнуть думати про те, що якщо не позачергові, то чергові парламентські вибори так чи інакше не за горами чи не за далекими горами, то розуміючи, що їхня партія буде рухатися далі до рейтингу 5%, вони будуть шукати якісь інші проєкти, які дозволять їм залишитися у політиці. Оскільки ті, хто один раз прийшов в ці м’які крісла у Верховній Раді, їм дуже складно від цього відмовитися – вже надто смачні місця! Тому сьогодні говорити про те, що вони зараз будуть розпадатися, я б не став, оскільки це не в їхніх інтересах. Вони не хочуть дочасних виборів, оскільки вони програють. Я думаю, цього не хочуть і олігархи, які мають вплив на різні групи у фракції партії влади», – сказав Михайло Погребинський.

Нагадаємо, місцеві вибори відбулися 25 жовтня 2020 року. Обирали депутатів рад усіх рівнів, голів об’єднаних територіальних громад і старост. У містах з кількістю виборців понад 10 000 вперше застосували пропорційну систему виборів з відкритими списками. Виборець мав проголосувати як за партію, так і за кандидата в партійному списку.

Як повідомляли, політолог Василь Вакаров заявляв, що за підсумками місцевих виборів в Україні у кожному регіоні визначилися свої лідери, але в кожному з них вони різні. Це свідчить про те, що Україна – різна в уподобаннях як політиків, так і політичних партій, і в цілому ідеології.

Источник

Залишити коментар