Чиновникам дозволили перейти на гнучкий робочий графік
23.1 C
Киев
06.08.2021
Без рубрики

Чиновникам дозволили перейти на гнучкий робочий графік

Чиновникам дозволили перейти на гнучкий робочий графік

Фото: telegraf.com.ua Держслужбовцям дозволили перейти на гнучкий графік роботи

Тепер за ініціативою держслужбовця або за згодою її керівника може бути встановлений гнучкий графік роботи.

 

Нацагентство з питань держслужби дозволило чиновникам працювати за гнучким графіком. Відповідне рішення затверджено наказом НАГС у четвер, 29 жовтня.

 

«Наказом передбачено, що з ініціативи державного службовця і за згодою його безпосереднього керівника може встановлюватися гнучкий режим робочого часу, незалежно від певного правилами внутрішнього службового розпорядку режиму роботи державного органу», — сказано в повідомленні.

 

Режим встановлюється на певний термін або безстроково з урахуванням необхідності дотримання норми робочого часу, передбаченого Законом України Про державну службу, або тривалості встановленого для державного службовця неповного робочого дня/тижня.

 

Гнучкий режим робочого часу чиновника встановлюється наказом (розпорядженням) керівника держслужби в держоргані.

 

Нагадаємо, що раніше Кабмін зняв обмеження щодо зарплат менеджерам держпідприємств. Обмеження за зарплатами керівникам і членам наглядової ради держпідприємств були введені раніше через пандемію COVID-19.

 

Також повідомлялося, що Єрмак запропонував карати за публікацію прослуховування чиновників. Глава Офісу президента сприймає публікацію таких розмов «як пряме порушення національної безпеки країни».

 

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар