Читачі журналу Time обрали людиною року "спірного лідера"
-2.5 C
Киев
18.01.2022
Новини світу

Читачі журналу Time обрали людиною року «спірного лідера»

Читачі журналу Time обрали людиною року "спірного лідера"

Жаір Болсонару

Жаір Болсонару отримав 24% голосів із понад дев’яти мільйонів тих, хто проголосував. Ім’я людини року від редакції оголосять 13 грудня.

За версією читачів журналу Time людиною року став скандальний президент Бразилії Жаір Болсонару. Про це повідомляє сайт видання.

66-річний Болсонару отримав 24% голосів із більш ніж дев’яти мільйонів тих, хто проголосував.

«Спірний лідер, який буде переобраний у 2022 році, зіштовхується зі зростаючим несхваленням свого ставлення до економіки і зіштовхується із широкою критикою з боку політиків, судів та експертів у галузі охорони здоров’я за зменшення серйозності COVID-19 та прояв скептицизму щодо вакцини», — так редакція видання охарактеризувала переможця.

Друге місце за популярністю серед читачів журналу зайняв екс-президент США Дональд Трамп. На третьому — медичні працівники, які борються із COVID. Четверте місце дісталося російському опозиціонеру Олексію Навальному.

Ім’я особи року від редакції Time буде оголошено 13 грудня.

Фейк про COVID: проти президента Бразилії відкрили нову кримінальну справу

Раніше президента Бразилії у Нью-Йорку не пустили до ресторану. Болсонару виявився нещепленим проти коронавірусної інфекції. А для входу до ресторанів Нью-Йорка потрібний сертифікат про імунізацію. Президент Бразилії їв піцу, стоячи на тротуарі, у компанії з міністрами туризму, охорони здоров’я та іншими політиками.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар