Ця політична еліта Росії не готова вести діалог про Крим, - Бізяєв
25.4 C
Киев
11.08.2022
Політика

Ця політична еліта Росії не готова вести діалог про Крим, — Бізяєв

Будь-який президент Росії, який скаже, що «Я повертаю Крим», будь-який, прізвище підставте — його знесуть через дві години, — Бізяєв

Руслан Бізяєв

Руслан Бізяєв

Український політичний оглядач, блогер Руслан Бізяєв у програмі “Сніжна лавина” зі Сніжаною Єгоровою розповів, з ким у Росії потрібно обговорювати повернення Криму та Донбасу.

Підпишіться на Знай у Google News! Тільки найяскравіші новини!

Підписатися

«Ця політична еліта Росії не готова вести діалог про Крим. Про це треба говорити відверто і чесно. Нова політична еліта Росії — треба розмовляти. Але для цього тут повинна бути нова політична еліта, і повинна бути інша Україна. Зараз будь-який президент Росії, який скаже, що «Я повертаю Крим», будь-який, прізвище підставте — його знесуть через дві години», — сказав Бізяєв.

За його словами, це не тільки не в порядку денному Росії, але і серйозне ментальне питання.

«Навіть візьміть програму того ж Навального. Це опозиція, ліберали, зараз підтримаємо, Навальний прийде, віддасть нам Крим. Та кому він віддасть. Вони там акцію проводили: «Росія буде вільною». У Севастополі та Сімферополі. Для Навального Крим — це Росія. А що він розповідає там, чеше по вухах виборцям — це інше. А ось нова політична еліта, яка вже зароджується в Росії, там же теж йдуть дуже складні процеси, просто ми їх не бачимо. Візантійська політика найбільше реалізувалася в Росії», — додав Руслан Бізяєв.

Він зазначив, що саме з новою політичною елітою Росії і потрібно буде говорити про Крим.

«Донбас — це більше зараз питання нашого перезавантаження. Як тільки ми перезавантажимося ідеологічно, ми створимо передумови для реінтеграції Донбасу. І другий момент, обов’язковий для реінтеграції Донбасу і для розмов по Криму — це повернути собі суверенітет. Законодавчий і народний», — підкреслив Бізяєв.

Як повідомляв Знай.ua, Зеленський звернувся з важливою заявою: запуск плану повернення Криму, мегапастка над Україною і «роздача» послам.

Окрім цього, Знай.ua повідомляв, що Бортник пояснив, чому зустріч Зеленського з Путіним може не відбутися.

Підпишіться на Знай у Google News! Тільки найяскравіші новини!

Підписатися

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар