COVID-19 вперше виявили у бегемотів
-0.4 C
Киев
22.01.2022
Новини світу

COVID-19 вперше виявили у бегемотів

COVID-19 вперше виявили у бегемотів

Два бегемоти захворіли на коронавірус

На коронавірус захворіли двоє вихованців зоопарку в Бельгії. Для вчених залишається загадкою, як це стало можливим, оскільки ніхто зі співробітників, що контактували з тваринами, не хворів.

У двох бегемотів, які мешкають у зоопарку бельгійського Антверпена, виявили коронавірус. Наразі вчені з інституту Sciensano намагаються зрозуміти, як тварини могли заразитися, оскільки в жодного із співробітників зоопарку коронавірус не зафіксований. Про це повідомляє бельгійське видання Nieuwsblad.

Зазначається, що дослідники бельгійського медичного інституту виявили COVID-19 у бегемотів Імані та Гермієн.

«Досі залишається незрозумілим, як тварини могли заразитися — всі люди, які доглядають за ними, мають негативні тести на коронавірус», — йдеться в повідомленні.

Хворобу у тварин виявив ветеринар зоопарку, який помітив, що обидві тварини «випльовують соплі», і зробив аналіз цих виділень. Тести на СOVID-19 виявилися позитивними в обох бегемотів. Це винятковий випадок, оскільки така інфекція вперше виявлена ​​у цього виду тварин.

Проблемний вольєру негайно закрили для відвідувачів, а доглядачів зоопарку, крім захисних масок та дезінфекції взуття, зобов’язали також носити захисні окуляри під час контакту з тваринами та щодня проходити експрес-тест на коронавірус.

За даними зоопарку, на які посилається видання, бегемоти зараз почуваються добре, але доступ до них буде відкритий знову лише після підтвердження негативного тесту на COVID-19.

Раніше повідомлялося, що в нідерландському зоопарку п’ять левів та сім горил захворіли на COVID-19.

Нагадаємо, у дитячому зоопарку міста Лінкольн, штат Небраска, від ускладнень, викликаних коронавірусом, померли три снігові барси.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар