COVID-19: у Луцьку оштрафували матір, яка не пускала дітей до школи
-0.4 C
Киев
22.01.2022
Новини України

COVID-19: у Луцьку оштрафували матір, яка не пускала дітей до школи

COVID-19: у Луцьку оштрафували матір, яка не пускала дітей до школи

У Луцьку багатодітна мати не пускала дітей у школу через страх перед COVID

З вересня до середини жовтня 2020 року жінка не пускала в школу трьох дочок і двох синів.

 

У Луцьку суд оштрафував матір п’ятьох дітей, яка не пускала їх до школи через побоювання через коронавірус. Про це повідомляє Zaxid.net у середу, 8 грудня.

 

Як сказано в матеріалах справи, Ольга М. з вересня до середини жовтня 2020 року не пускала в школу трьох дочок і двох синів. Діти пропустили 70% занять минулого навчального року.

 

За невиконання батьківських обов’язків жінку оштрафували на 850 гривень.

 

Крім того, у новому навчальному році, незважаючи на штраф, жінка продовжувала не пускати дітей до школи. Вона заявила, що не пускає їх відвідувати навчальний заклад через поширення коронавірусу. Тоді суд знову визнав багатодітну матір винною за статтею про невиконання батьківських обов’язків і призначив штраф 850 гривень.

 

На засідання жінка не прийшла. Подання про відсутність дітей на уроках подала адміністрація школи. Дирекція намагалася поговорити з жінкою, але вона не відповідала на дзвінки, батьківські збори вона ігнорувала.

 

Нагадаємо, підробку COVID-сертифікатів криміналізують. За створення, причетність або використання підроблених документів каратимуть штрафом або ув’язнюватимуть.

 

Названо суми штрафів за відсутність маски

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар